Op vrijdag 15 mei is Nimatech gesloten. Na het lange weekend staan we graag op maandag 18 mei weer voor u klaar.
Op vrijdag 15 mei is Nimatech gesloten. Na het lange weekend staan we graag op maandag 18 mei weer voor u klaar.
Naar aanleiding van onze hand‑out Machinaal Straten met Machinale Pakketten lanceren Henken Infra en Nimatech gezamenlijk een vernieuwde academie.
Een dag waarop ontwerpen, kennis, innovatie en praktijk samenkomen.
Een elektrische watertank maakt stofvrij zagen en boren van steen op de bouwplaats mogelijk. Het apparaat voert via een accu-aangedreven membraanpomp automatisch water aan naar zaag- of boormachines, zodat fijnstof direct wordt gebonden en het zaagblad wordt gekoeld. In dit artikel lees je hoe het werkt, waarom het belangrijk is en wat de WD50 van Nimatech te bieden heeft.
Het machinaal verplaatsen van zware objecten stelt moderne infra- en GWW-bedrijven voor flinke uitdagingen. Of het nu gaat om het leggen van betonplaten, het verplaatsen van zware tegels of het heffen van industriële elementen: veiligheid en efficiëntie staan voorop. Vacuümtechniek biedt hierbij vele mogelijkheden. Bij Nimatech ontwerpen en bouwen we onze vacuümsystemen volledig in eigen beheer, direct afgestemd op de praktijk.
In een dichtbevolkte ondergrond vol kabels, leidingen en boomwortels, is traditioneel graven met een bak een groeiend risico. Nederland beschikt over het dichtste ondergrondse netwerk van Europa, wat vraagt om innovatieve oplossingen. De TinBin grondzuiger van BSB transformeert uw graafmachine in een compacte zandzuiger die zand, grond en grind veilig wegzuigt.
Nimatech heeft recent aan Hofstra bestratingen een dubbele trilplaat geleverd.
Op deze manier zorgt Hofstra bestratingen ervoor dat ze zo efficiënt mogelijk een groot oppervlak kunnen aantrillen.
De firma Hofstra heeft deze trilplaat inmiddels een aantal weken in gebruik en geeft aan hier zeer tevreden mee te zijn.
Wij wensen hen in de toekomst veel werkplezier toe en bedanken hun voor het in ons gestelde vertrouwen.
Na het opbouwen van vacuüm systemen op kranen uit België, Zwitserland, Duitsland en Finland hebben wij nu ook onze eerste opbouw op een kraan uit Engeland gedaan. Deze opbouw is gedaan bij een klant die onlangs een eerste vacuüm unit bij Nimatech heeft gekocht.
De firma Oosterhof Holman heeft na het werkend zien van ons vacuüm systeem bij anderen ervoor gekozen in gesprek te gaan met Nimatech. Na een aantal constructieve gesprekken over de exacte wensen en werkzaamheden is ervoor gekozen om de opdracht door te zetten.
Nimatech heeft recent aan Bonneveld aannemingsbedrijf een uitschuifbare hijsmast geleverd met een daarin verwekte vacuümunit.
Deze hebben wij speciaal voor Bonneveld ontworpen en samengesteld, met deze mast kan ingeschoven maximaal 2500 Kg worden opgetild. Bonneveld aannemingsbedijf zal deze combinatie voornamelijk gaan gebruiken voor het verleggen van stelconplaten.
De hijsmast is leverbaar met een vacuümpomp met een capaciteit van 40 en 100 m3/h, dit zorgt voor een zo’n breed mogelijke inzetbaarheid.
Wilt u meer informatie over deze hijsmast? Neem dan geheel vrijblijvend contact op met onze vertegenwoordigers.
Recent heeft Nimatech aan Kalis bestratingen een nieuwe Hunklinger P-02 profi twist bestratingsklem mogen leveren.
Deze klem komt ter uitbreiding van hun klemassortiment waarin Hunklinger al goed vertegenwoordigd was.
De P-02 profi twist is een robuuste bestratingsklem die klinkers en tegels in diverse formaten en legpatronen zonder moeite neerlegt.
Wilt u meer weten over de bestratingsklemmen in ons assortiment?
Kijk dan voor meer informatie op de volgende pagina of neem contact op met één van onze vertegenwoordigers.
Wij danken Kalis bestratingen voor het vertrouwen dat wederom gesteld is in Nimatech!
Maandag: 08:00 uur – 17:00 uur
Dinsdag: 08:00 uur – 17:00 uur
Woensdag: 08:00 uur – 17:00 uur
Donderdag: 08:00 uur – 17:00 uur
Vrijdag: 08:00 uur – 17:00 uur
Zaterdag: Op afspraak
Zondag: Gesloten
Nimatech
Baardmeesweg 39b
3899 XT
Zeewolde
036 – 53 58 030
Info@nimatech.nl